رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر: حدود ۲۵۰خیر در شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت همکاری دارند

رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر گفت: حدود ۲۵۰خیر در شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت همکاری دارند.

به گزارش پایگاه معاونت اجتماعی وزرت بهداشت؛ دکتر آذرهمایون با قدردانی از همراهی رسانه‌های استان با مجمع خیرین سلامت شهرستان همدان گفت: در این مراسم از خانواده‌های اهدا کننده عضو تجلیل می‌شود و گزارش‌هایی از اقدامات مجمع خیرین سلامت ملایر ارایه خواهد شد.

وی با بیان این‌که سال گذشته پنج مورد مرگ مغزی وجود داشت گفت: انجمن اهدای عضوی در همدان فعالیت می‌کند ولی انجمن اهدای عضو ملایر در قالب مجمع خیرین سلامت فعالیت می‌کند.

دکتر آذرهمایون با تشکر از راهنمایی‌های مجمع خیرین سلامت استان به نمونه‌هایی از اقدامات ازجمله: در اختیار قرار دادن صندوق‌هایی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای درمان بیمارن سخت درمان تشکر کرد.

وی با تشکر از ریاست دانشگاه و دیگر مسوولان ازجمله: روابط عمومی دانشگاه گفت: حدود ۲۵۰خیر در شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت همکاری دارند و اقدامات خیرخواهانه خوبی انجام شده است.

رییس مجمع خیرین سلامت ملایر از تعامل خوب اداره اوقاف شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت ملایر خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این تعاملات روز به روز افزایش یابد.

وی افزود: برای مددکاری و پرستاری در منزل بیماران از طریق مجمع خیرین سلامت ملایر تدابیری در نظر گرفته شده است که با دریافت مجوزهای لازم اقدامات بیش‌تری در این حوزه انجام می‌شود.

دکتر آذرهمایون یادآور شد: که با طرح تحول سلامت و پیگیری‌های رییس دانشگاه بسیاری از نیازها برآورده شده است، در سال گذشته نیز تجهیزات زیادی تهیه شده و در اختیار قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که تعداد پنج هزار نفر تاکنون کارت اهدای عضو دریافت کردند ابراز امیدواری کرد: که فرهنگ‌سازی بیش‌تری در حوزه اهدای عضو انجام شود.