دیدار رئیس و اعضای انجمن کوتاه قامتان بلند همت با معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم‌پزشکی زاهدان+تصاویر

توجه به انسانیت، روابط اجتماعی و محبت باعث بهبود سلامت روان کلیه افراد جامعه می‌شود.

به گزارش پایگاه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت؛ بامری معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم‌پزشکی زاهدان گفت: همه ما انسانیم و تفاوت انسان‌ها در قد، رنگ پوست و نژاد هیچ گاه عامل برتری نبوده است. ایجاد تفاوت در خلقت انسان‌ها هم نشانه‌ای است برای اهل تفکر تا شکرگزار خداوند باشند.

وی در ادامه گفت: قطعا حمایت و تقویت کلیه سازمان‌های مردم‌نهاد یکی از مهم‌ترین مسائل این معاونت است که به‌طور جدی آن را دنبال می‌کنیم .

نادری، موسس انجمن کوتاه قامتان بلند همت در استان ضمن معرفی توانمندی‌های اعضای انجمن هدف از راه‌اندازی این انجمن را ایجاد حس همکاری و تعاون بین کوتاه قامتان بیان کرد و در ادامه از حمایت‌های انجام شده توسط معاونت امور اجتماعی درخصوص رفع مشکلات درمانی دندانپزشکی و چشم‌پزشکی اعضای این انجمن قدردانی کرد.

در پایان بامری گفت: معاونت امور اجتماعی در حد توان درخصوص رفع مشکلات درمانی و بهداشتی، کوتاه قامتان را مورد حمایت قرار می‌دهد.

انجمن کوتاه قامتان بلند همت از سال ۹۷ در استان سیستان و بلوچستان آغاز به‌کار کرد و در حال حاضر با ۸۰ نفر عضو در کل استان در جهت رفع مشکلات درمان، تحصیل و ایجاد شغل جهت اعضا مشغول به فعالیت است.

گفتنی است، اعضای انجمن کوتاه‌ قامتان با اهدای لوح سپاس به معاون امور اجتماعی جهت رفع مشکلات درمانی قدردانی کردند.