تقدیر مشاور رئیس دانشگاه در امر اجتماعی شدن سلامت، از اعضای انجمن داروسازان اهواز+ تصاویر

تقدیر مشاور رئیس دانشگاه در امر اجتماعی شدن سلامت، از اعضای انجمن داروسازان اهواز+ تصاویر

دکتر نوذر درستان، فعالیت انجمن داروسازان اهواز را بسیار موثر دانست و گفت: در سیلاب اخیر استان خوزستان، انجمن داروسازان اهواز، با کمک‌های بی‌دریغ خود در زمینه فراهم کردن داروهای مورد نیاز سیل‌زدگان، نقش بسیار موثر خود را نشان داد و مقادیر بسیار زیادی دارو را به صورت کاملا رایگان و با انگیزه‌های خیرخواهانه، در اختیار بیماران درگیر سیل قرار داد.

به گزارش پایگاه دبیرخانه شورای‌عالی سلامت و امنیت غذایی، درستان گفت: علاوه بر کمک‌های این انجمن در سیلاب اخیر، کمک‌های انجمن داروسازان اهواز در تهیه و اهدای داروهای مورد نیاز مناطق محروم، که به صورت دوره‌ای توسط داوطلبین سلامت و گروه‌های جهادی مورد معاینه پزشکی قرا می‌گیرند نیز بسیار کمک‌کننده و حائز اهمیت است.

مشاور رئیس دانشگاه ادامه داد: مشارکت مردم، سازمان‌های مردم‌نهاد، عمومی و غیر‌دولتی ضامن موفقیت در اجرای برنامه‌های دولتی است و اگر بتوان مشارکت فعال آحاد مردم در اجرای این برنامه‌ها را جلب کرد، می‌توانیم شاهد موفقیت آنها باشیم.

گفتنی است، پیش از ظهر دیروز دکتر نوذر درستان، به همراه مدیر و کارشناس امور خیرین و داوطلبین سلامت حوزه معاونت اجتماعی دانشگاه، با حضور در خانه داروسازان اهواز، ضمن انجام گفتگوی دوستانه با اعضای این انجمن، از ایشان تقدیر کرده و هدایایی نیز به رسم یادبود به آنان اهدا کرد.

گفتنی است اعضای گروه جهادی راه خدا نیز در این نشست حضور داشتند و به پاس همکاری انجمن داروسازان اهواز، در تامین رایگان داروهای مورد نیاز، مراتب تقدیر خود را از ایشان به عمل آوردند.