برگزاری نخستین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کردکوی در سال ۹۸+ تصاویر

برگزاری نخستین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کردکوی در سال ۹۸+ تصاویر

نخستین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کردکوی در سال ۹۸ با حضور دکتر قدمنان، فرماندار ، بیدلی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و دکتر نقی پور، مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در محل این شبکه برگزار شد.
به گزارش دبیر خانه شورای عالی سلامت وامنیت غذایی،دکتر ابراهیم قدمنان، فرماندار کردکوی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و توصیه به بهره برداری معنوی هر چه بیشتر از این ماه مبارک اقدامات مذبوحانه و شکست خورده آمریکا در منطقه را محکوم کرد.

دکتر آرش نقی پور،مدیر شبکه بهداشت و درمان کردکوی نیز از اقدامات مناسب صورت گرفته در بسیج سلامت نوروزی علیرغم وقوع سیل در استان و تحت الشعاع قرار گرفتن کلیه برنامه ها اظهار رضایت کرد و موضوعاتی همچون برنامه ویژه سلامت مواد غذایی ماه مبارک رمضان ، اتلاف سگ‎های خیابانی و خصوصا تشکیل خانه مشارکت مردمی را به عنوان موارد مربوط به پیگیری‎های مصوبات جلسه قبلی و جزء دستور کار این جلسه اعلام کرد.

همچنین دکتر دانیال باقری ،کارشناس دبیرخانه کار گروه ساغ استان به بیان اهداف و برنامه‎های تشکیل خانه مشارکت مردمی و لزوم همکاری درون و برون‌بخشی در حوزه سلامت در سطح شهرستان پرداخت.