انتصاب رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

انتصاب رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

طی حکمی از سوی مشاور رئیس دانشگاه در امور اجتماعی شدن نظام سلامت، رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شد.

به گزارش پایگاه دبیرخانه شورای‌عالی سلامت و امنیت غذایی، کرامت‌الله افراشی، مشاور رئیس دانشگاه در امور اجتماعی شدن نظام سلامت، دکتر صمد امانی را به سمت رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد و شایستگی جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه منصوب می‌گردید. امید آن دارم که ظل توجهات حضرت باری تعالی و حضرت ولیعصر (عج) بر اساس شرح وظایف زیر در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایران عزیزمان سربلند و موفق باشید.

۱. استفاده از ظرفیت معاونت غذا و دارو و اخذ گزارش و تشکیل کارگروه به ریاست جنابعالی، در راستای امنیت و ایمنی محصولات کشاورزی و مواد غذایی از مزرعه تا سفره.

۲. تدوین برنامه جامع سلامت، با استفاده از پتانسیل سازمان‌های برون‌بخشی و درون‌بخشی (کلیه معاونت‌ها، مدیریت‌ها، اداراه‌ها و شبکه‌ها)؛ اندیشمندان و صاحبنظران جهت ارتقای سلامت.

۳. راه‌اندازی کارگروه مشاوران سلامت و ارائه گزارش به اینجانب.

۴. راه‌اندازی کارگروه پیام‌گزاران سلامت و ارائه گزارش به اینجانب.

۵. تشکیل خانه مشارکت جهت استفاده از پتانسیل اندیشمندان، صاحبنظران، افراد ذی‌نفوذ و صاحب صلاحیت، به منظور ارائه راهکارها جهت مشارکت حداکثری مردم و سازمان‌ها و ارسال گزارش ماهیانه به اینجانب.

تشکیل اندیشگاه سلامت، استفاده از پتانسیل اندیشمندان، صاحبنظران، افراد ذی‌نفوذ و صاحب صلاحیت به منظور ارائه راهکارهای عملی در راستای ارتقای سلامت و ارسال گزارش ماهیانه به اینجانب.

                                                                                         

                                                                                                 کرامت‌الله افراشی

                                                                                       مشاور رئیس دانشگاه در امور اجتماعی شدن نظام سلامت