افتتاح کانون سلامت محله در سرای مهربانی در شهر لطیفی لارستان

افتتاح کانون سلامت محله در سرای مهربانی در شهر لطیفی لارستان

در پنجمین روز از هفته دولت، کانون سلامت محله شهر لطیفی، در ساختمان سرای مهربانی این شهر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه دبیرخانه شورای‌عالی سلامت و امنیت غذایی، این مراسم با حضور امام جمعه شهر لار، فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم لار، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، معاونت بهداشتی و کارشناس مشارکت‌های اجتماعی دانشکده علوم پزشکی، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لطیفی و خیرین و معتمدین این شهر برگزار شد.

سرای مهربانی ساختمان خیر‌سازی است که به همت ورثه مرحوم حاج فتح‌الله مرادی، در دو طبقه، با ۳۴۵ متر‌مربع زیر‌بنا و ۷میلیارد ریال هزینه‌کرد، جهت انجام فعالیت‌های مشارکتی خیرخواهانه احداث و به مردم شهر لطیفی اهدا شده است.

تشکیل کانون سلامت محله شهر لطیفی، که چندی پیش مراسم انتخابات دبیر و جانشین دبیر خود را پشت سر گذاشت، پس از آیین افتتاح، فعالیت داوطلبانه و خیرخواهانه خود را، در راه ارتقای سلامت مردم و رفع نیازمندی‌های شهر، آغاز خواهد کرد.

در این مراسم قنبری، کارشناس مشارکت‌های اجتماعی دانشکده علوم پزشکی، ضمن ارائه توضیح کوتاهی درباره رسالت کانون سلامت محله، تشکیل کانون سلامت در شهر لطیفی را گامی بلند در راه آبادانی هر چه بیشتر این شهر دانست و از شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لطیفی، که دانشکده علوم پزشکی را در مسیر تشکیل کانون یاری کره‌اند، تشکر کرد.

گفتنی است، علاوه بر دفتر کانون سلامت محله، دفتر خیرین سلامت لطیفی نیز در این سرا قرار داشته و اتاق‌هایی جهت ویدیو‌کنفرانس و فعالیت‌های فرهنگی و مشارکتی متنوع در این مکان در نظر گرفته شده است.